KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7954438
nr 795 4438
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Etsning, Acke Ã…slund (1881-1958), signerad 1917, 16x11
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:08:04
1/12 11:45:23
100 kr
1/12 15:21:29
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund